انهدام باند سارقان سریالی آرایشگاه‌های زنانه در کرمان/ ناکامی سومین سرقت مسلحانه

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، رضا بنی‌اسدی‌فر ظهر امروز در نشست خبری ضمن اشاره به اقدامات موثر پلیس در حوزه جرائم خشن به ویژه سرقت مسلحانه اظهار داشت: با توجه به حساسیت ویژه‌ای که روی مبحث سرقت مسلحانه وجود دارد، وظیفه برخورد با این موضوع وظیفه پلیس آگاهی است.

وی در مورد نحوه دو مورد سرقت مسلحانه در ماه جاری که در آرایشگاه‌های سطح شهر صورت گرفت، ابراز داشت: سارقان متشکل از یک مرد و یک زن بودند که سارق زن تحت عنوان رزرو نوبت در آرایشگاه حضور پیدا می‌کرد و بلافاصله پس از آن مرد مسلح وارد آرایشگاه شده و به سرقت طلا و اموال حاضران در آرایشگاه می‌پرداختند.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: با کوشش تمام رده‌های پلیس در سطح شهرستان و با اقدامات فنی، اطلاعاتی و موضوعات تخصصی مرتبط به حوزه پلیس و همچنین با اطلاع‌رسانی به‌موقع از سومین سرقت مسلحانه پیشگیری شد و سارقان کمتر از ۱۰ روز شناسایی و دستگیر شدند.

بنی‌اسدی‌فر ضمن شناسایی عوامل و افراد مالخر ابراز داشت: در کوتاه‌ترین زمان اموال مسروقه که به خارج از استان منتقل شده بود، کشف و بازگردانده شد.

وی ابراز داشت: پلیس در راستای امنیت مردم با هیچ‌کس تعارف ندارد و با تمام توان و استفاده از ظرفیت خود برای ارتقای امنیت جامعه تلاش خواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان کرمان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری‌های مردم با پلیس عنوان داشت: بخش قابل توجهی از کشفیات پلیس در کوتاه‌ترین زمان ممکن ناشی از همکاری مردمی است و رمز موفقیت پلیس در اجرای ماموریت‌ها برخورداری از پشتیبانی قشرهای مختلف جامعه است.

بنی‌اسدی‌فر در ارتباط با توجه و تمرکز در حوزه مبارزه با کالای قاچاق گفت: در مدت سه ماهه اخیر حداقل ۷۷ قلم انواع کالای قاچاق با ارزش ریالی ۱۰۰ میلیارد ریال کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار کرد: طی مدت سه ماه اخیر نسبت به سال‌های قبل سرقت‌های مسلحانه ۳۵ درصد کاهش یافته و به موازات این کاهش کشف سرقت‌های مسلحانه پنج درصد افزایش یافته است.

انتهای پیام/چ

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *