طرح توسعه ورزش و جوانان استان کرمان رونمایی شد

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان ظهر شنبه در جلسه سمن ها و هیئت های ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان در تالار برق کرمان اظهار داشت: استان کرمان در دولت تدبیر و امید دارای نقشه راه ورزشی شده است.

وی افزود: این نقشه ورزشی توسط کارشناسان و جامعه ورزش استان کرمان تهیه و تدوین شده است و دولت برای اجرایی شدن این سند کمک می کند.

رزم حسینی بیان کرد: یک بخشی از این سند به جمع آوری اطلاعات تمام اماکن ورزشی و هر مکانی که امکان ورزش در آن وجود دارد است.

استاندار کرمان تصریح کرد: ایجاد سامانه اماکن ورزشی استان کرمان به این منظور است که تمامی امکانات استان را در امر ورزش بیاوریم و اگر بخواهیم منتظر باشیم یک سالن ورزشی در یک جایی محروم ساخته شود این امکان پذیر نیست و منابع دولت هم کفاف این کارها را نمی دهد.

وی بیان داشت: در استان کرمان  به دنبال این هستیم که ورزش را همگانی کنیم و همه دست اندرکاران در امر تقویت ورزش در استان گام بردارند و این امر جز شاخص های توسعه استان و کشور است.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان، استاندار کرمان و جمعی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی از سامانه اماکن ورزشی و طرح توسعه ورزش استان کرمان رونمایی شد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *